UWAGA! Strona wykorzystuje tzw. pliki cookie - zapamiętuje dane na twoim urządzeniu końcowym. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce, ale może to spowodować jej nieprawidłowe działanie. Dowiedz się więcej tutaj 
Podając jakiekolwiek dane osobowe w formularzach lub jakąkolwiek inną drogą komunikacji z naszą firmą robisz to dobrowolnie i wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Praca

Witamy Cię na stronie „Praca”. Zamieściliśmy tu informacje, które mogą być dla Ciebie przydatne. Będziesz mógł poznać zarówno nasze wartości, osiągnięcia, jak i tajniki pracy na danym stanowisku. Dowiesz się także, w jaki sposób prowadzimy rekrutację, oraz co wiąże się z pracą Vansellera w Hurtowni „Monika”.

Ponadto będziesz mógł przeczytać o tym, co oferujemy naszym pracownikom. Znajdziesz także informacje dotyczące wymagań, które stawiamy kandydatom ubiegającym się o pracę w naszej Hurtowni. Dowiesz się, jakie kwalifikacje potrzebne są na to stanowisko.

 

Czym właściwie jest Vanselling?

Vanselling jest słowem zapożyczonym z języka angielskiego. W bezpośrednim tłumaczeniu oznacza sprzedaż towarów prosto z samochodu. Dzięki takiemu systemowi sprzedaży Klient ma dostęp do oferowanych przez nas produktów od razu. Widzi je i w momencie zakupu ocenia ich atrakcyjność.

 

Co proponujemy Handlowcom ?

Każdy Vanseller ma zapewnione regularne dostawy towarów oraz wstępne zatowarowanie. Do jego dyspozycji pozostaje telefon do przesyłania danych i kontaktów z klientami, Palmtop (mały, przenośny komputer osobisty. Mniejszy od laptopa – który z powodzeniem mieści się w dłoni lub w kieszeni), drukarka, samochód dostawczy. Nasza firma prowadzi również szkolenia w zakresie dystrybucji i sprzedaży. W razie potrzeby oferujemy również opiekę prawną. Praca z nami umożliwi Ci kształtowanie zarobków na poziomie, który cię zadowoli. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona tylko od twojego zaangażowania i efektów jakie dzięki temu osiągniesz.

 

Czego wymagamy od Handlowców?

 • prawa jazdy kategorii B;
 • łatwość nawiązywania kontaktów oraz chęć rozwijania się i doskonalenia umiejętności handlowych;
 • preferujemy osoby z doświadczeniem na stanowisku kierowcy – sprzedawcy;

Jeśli jesteś zainteresowany pracą Vansellera prześlij swoją ofertę (zdjęcie mile widziane) oraz list motywacyjny. Na stronie Kontakt zebraliśmy dla Ciebie wszelkie dane teleadresowe, które pomogą Ci skontaktować się z nami.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na następujące rejony (tereny):

 • Skwierzyna, Międzyrzecz, Sulęcin
 • Sławno, Koszalin
 • Świebodzin, Krosno Odrzańskie
 • Gubin, Lubsko, Żary, Żagań
 • Szczecin i okolice

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Rekrutacji.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie na dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 133 poz. 883).

 

DEBUGGER_LOG
  [0] => index _GET 
array (
 'id1' => 'praca',
)
  [1] => page

/DEBUGGER_LOG