UWAGA! Strona wykorzystuje tzw. pliki cookie - zapamiętuje dane na twoim urządzeniu końcowym. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz zmienić ustawienia w swojej przeglądarce, ale może to spowodować jej nieprawidłowe działanie. Dowiedz się więcej tutaj 
Podając jakiekolwiek dane osobowe w formularzach lub jakąkolwiek inną drogą komunikacji z naszą firmą robisz to dobrowolnie i wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Logistyka

Logistyka i dystrybucja - Zachodniopomorskie i Lubuskie

Hurtownia Monika prowadzi działania logistyczne z zakresu magazynowania i dystrybucji leków pozaaptecznych oraz szerokiej gamy produktów FCMG (m.in. słodycze, napoje, baterie, zabawki) przede wszystkim na terenie województw zachodniopomorskiego oraz lubuskiego.
 
Specjalizujemy się w van-selling'u - przedstawiciele naszej firmy systematycznie docierają do ponad 14 tys. punktów sprzedaży detalicznej.
 
Realizujemy również sprzedaż wysyłkową do klientów na terenie całego kraju za pośrednictwem firm kurierskich.
 
Prowadzimy bezpośredni import od producentów słodyczy!
 
Dzięki dużemu zapleczu magazynowemu i rozbudowanej flocie samochodowej hurtownia oferuje pewność oraz systematyczność dostaw. Oczywiście na każdym etapie dystrybucji zachowujemy stosowną dbałość o prawidłowe magazynowanie i transportowanie leków oraz innych produktów.
 
Zapewniamy ekspozytory, stojaki i regały, które umożliwiają lepszą ekspozycję towarów w punktach sprzedaży. Wyposażamy naszych Klientów w narzędzia (materiały promocyjne i reklamowe), dzięki którym wzrasta możliwość sprzedaży dostępnych w ofercie produktów.
 
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Odbiorców przede wszystkim dzięki stałemu rozszerzaniu asortymentu, doskonaleniu serwisu oraz poszerzaniu dystrybucji.

 

DEBUGGER_LOG
    [0] => index _GET 
array (
  'id1' => 'logistyka',
)
    [1] => page

/DEBUGGER_LOG